wtorek, 12 listopada 2013

Dzień 3
Zaczęliśmy i zakończyliśmy sprawozdaniami. Swoje sprawozdanie zakończył o. Prowincjał. Po nim swoje sprawozdanie przedstwaił o. Rektor WSD, o. Mistrz Nowicjatu. Z tej racji, że na obecnej kapitule wszystkie sprawozdania zostały wcześniej przesłane w formie elektronicznej przedstawiciele okręgów wyborczych: sosnowiecko-bytomsko-sulisławskiego, krakowskiego, warszawskiego, gdańskiego, złocienieckiego, poznańskiego, północnoamerykańskiego, austriackiego, bułgarskiego,  w krótkich wystąpieniach referowali radości i smutki swoich okręgów. Cztery sesje nie pomieściły wszystkich sprawozdań, ojcowie z: Ukrainy, Włoch i Australii swój głos będą mieli jutro. Wszystkie dotychczasowe sprawozdania zostały przez Ojców wypytane i dopytane albo komentarzami opatrzone.
W przerwach jesteśmy podejmowani przez Gospodarza domu bardzo życzliwie. Smacznie nam tu i ciepło. Ekspres do kawy wyrabia jeszcze i trzymamy kciuki aby dał rade do soboty :-)
Mszy św ze wspomnienia św Jozafata przewodniczył dziś proboszcz naszej parafii w Gańsku. Swoją refleksję oparł na dzisiejszej Ewangelii, w której dziś o slugach nieużytecznych.
Po przeczytaniu ww wspisu prosimy o modlitwę. Do jutra :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz